X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
توپچیهای تهران
سه‌شنبه 15 آبان‌ماه سال 1386 ساعت 09:03 ق.ظ

سلام دوستان بازم اومدم این دفعه یه خبری از شیث رضایی با غیرت

کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس در پی درخواست کتبی شیث رضایی از این کمیته مبنی بر رفع محرومیت وی، حکم کمیته انضباطی درخصوص این بازیکن را تقلیل داد. پس از اعلام حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس مبنی بر دو جلسه محرومیت این بازیکن در هفته‌های سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر و نیز پنج میلیون تومان جریمه نقدی، مدافع تیم پرسپولیس طی درخواستی کتبی از کمیته استیناف باشگاه، خواستار رفع محرومیت خود شد.
پس از درخواست شیث رضایی، کمیته استیناف باشگاه با حضور حبیب کاشانی مدیرعامل، حسین بیادی عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه تشکیل جلسه داد و پس از بررسی موضوع، دو جلسه محرومیت این بازیکن را مشمول بازی‌های تیم پرسپولیس با تیم‌های ملوان و مس کرمان که در هفته‌های گذشته انجام شد، دانست. به این ترتیب و در صورت صلاحدید کادر فنی تیم پرسپولیس، شیث رضایی می‌تواند از بازی هفته سیزدهم قرمزپوشان پایتخت را در صورت صلاحدید کادر فنی برابر شیرین‌فراز کرمانشاه همراهی نماید.

براساس حکم کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس، جریمه نقدی این بازیکن بر قوت خود پابرجاست. تیم پرسپولیس پنجشنبه هفته جاری و در جریان هفته سیزدهم بازی‌های لیگ برتر در شهر کرمانشاه به مصاف تیم شیرین‌فراز می‌رود.

خب دوستان نظر یادتوووووووووووووون نره هه ه  ه ه ه ه

مخلص همگی

فقط پرسپولیس